DLA KONESERÓW

Nie wszyscy się zadawalają masowo produkowanymi obrazami czy zdjęciami, które można nabyć w niektórych supermarketach. Osoby, które chcą aby ich mieszkanie, czy gabinet, miały charakter bardziej prestiżowy, by miały „individual touch”, szukają z reguły czegoś bardziej oryginalnego, wręcz unikatowego. Do nich skierowana jest przede wszystkim niniejsza oferta.

Proponowane prace są  emitowane w nakładach nie przekraczających 10 sztuk, przy czym każda z nich ma cechy oryginału: zaopatrzona jest w etykietę informacyjną oraz (na ogół) wytłoczoną suchą pieczęć identyfikującą autora. Te autorskie kopie są wykonywane z użyciem najwyższej klasy tuszy pigmentowych, zazwyczaj na bezkwasowych papierach Hahnemuhle o wysokiej gramaturze – pozwala to osiągnąć bardzo wysoką, przekraczającą 200 lat, trwałość wszystkich egzemplarzy. Koneserom szczególnie wymagającym i kolekcjonerom proponuję kopie na papierze Hahnemuhle MUSEUM ETCHING, który się wyróżnia niezwykle głęboką, satynową czernią przy jednoczesnym znakomitym odwzorowaniu barw. Tak wykonane prace wymagają oprawy z szybą.

 W przypadku dużych formatów , które stosuję do celów wystawowych, zwykle są preferowane wydruki na płytach PCV. Są one utwardzane promieniowaniem UV, dzięki czemu zachowują całkowitą  odporność na wodę i światło słoneczne – nie wymagają oprawy z szybą, mało tego, można je w razie potrzeby umyć.

Przykładowe realizacje prezentuje poniższa kolekcja.

 

←POWRÓT DO GALERII